3.9.16

Kasulikud tööriistad: SERPmojo - tasuta SEO äpp kodulehe positsioonide jälgimiseks otsingumootorites

Kas tahad teada, millistel positsioonidel sinu koduleht erinevate märksõnadega otsingumootorites asub? Tahad jälgida SEO tööde tulemusi? Oletan, et sinu vastus on "Muidugi!". Kodulehe positsioonide jälgimine otsingumootoris on üks enam levinud meetodeid kodulehe optimeerimise (SEO) tulemuste jälgimiseks.

Tean, et enamus inimesi teeb seda lihtsalt tehes päringu otsingumootoris. Tundub ju loogiline. Kuid siin on üks suur "AGA" ja see seisneb selles, et olenevalt seadmest, sinu geograafilisest asukohast  isegi ühe linna piires, rääkimata maakonnast või riigist näed igal pool suure tõenäolisusega erinevaid tulemusi, eriti Google otsingumootoris. Põhjus on selles, et Google otsingumootor püüab igale kasutajale pakkuda selle kasutaja jaoks kõige asjakohasemaid  tulemusi. Näiteks kui inimene asub Tartus, siis Goolge otsingumootor üritab tõsta esile nende ettevõtete veebilehti, mis asuvad läheduses. Tegelikult on neid erinevaid tegureid, mis mõjutavad tulemusi rohkemgi. Seetõttu on reaalse pildi saamiseks vaja teistsugust lähenemist.

Lahendus? Aga palun. Google Search Console, aga veelgi parem SERPmojo!


Kõige täpseim tööriist on tegelikult Google enda tööriist olemas. See on Google Search Console.

Search Console - SEO tööriist


Search Console - SEO tööriist - positsioonide jälgimine
Kuid enne, kui seda kasutada saab, peab tegema vajalik konto, lisama koduleht sellesse ning läbima kinnitusprotsessi. Ütlen ausalt, et see on üks olulisemaid tööriistu kodulehe optimeerimise tulemuste jälgimiseks ja seetõttu iga kodulehe omanik peaks selle läbi tegema.

Kuid tahan sulle tutvustada tunduvalt mugavamat tööriista, mida saad kasutada oma nutifonis igal pool sulle sobival ajal. 

Saage tuttavaks - SERPmojo äpp Android seadmetele


SEO tööriist - SERPmojo ÄPP


Toon välja selle tööriista võimalused:
  • Jälgi piiramatu hulga märksõnade ja kodulehtede positsioone 3 enimlevinud otsingumootoris - Google, Yahoo ja Bing
  • Värskenda tulemusi käsitsi või automaatselt
  • Jälgi SEO progressi
  • Kasuta regionaalseid seadeid
  • Visualiseeri märksõna positsioone graafiku abil
  • Salvesta või ekspordi andmed mobiilse seadme vahetamise juhuks.
  • Mugav kasutada
Ainuke asi, et selle postituse kirjutamise hetkel on see äpp saadav vaid Android seadmete jaoks, kuid olen kindel, et varsti ilmub ka versioon Apple seadmete jaoks. 


Lae alla SEO äpp SERPmojo
Kommentaare ei ole :

Postita kommentaar

Kui sul tekkis küsimusi või tahaksid midagi lisada, siis oled teretulnud seda tegema. Tänan.